Dom

Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.

profil firmy

Shenzhen NICKVI zajmuje się produkcją wkładów z olejem z konopi indyjskich od 5 lat, z fabryką o powierzchni 15000 stóp kwadratowych.Koncentrujemy się na dostarczaniu markowych klientów, laboratoriów konopnych, ekstraktorów, o wdzięcznej jakości i usługach.

Szczycimy się następującymi cechami:
Najniższy udokumentowany wskaźnik awaryjności wkładów w branży (poniżej 0,3%).
Możliwość zaoferowania oszczędności od 10% do 30% w stosunku do aktualnej ceny.
Doskonała obsługa klienta, wszyscy pracownicy biura mówią po angielsku.
Dostawa na czas.Elementy wolne od metali ciężkich.
Na wydziale inżynierii kadrowej.
Niestandardowe zamówienia nigdy nie stanowią problemu.
Zajmujemy się wszystkim, w tym wysyłką, cłem, opłatami taryfowymi.
Wielu klientów z USA chętnie udzieli referencji.

 

Uważam, że rok 2022 jest wyzwaniem dla wszystkich, zwłaszcza dla branż podmiotowych, takich jak Ty i my.Miedź wzrosła w tym roku o około 50%, prawie podwoiła się w porównaniu z kwietniem 2020 r. Opóźnienia w dostawach i wzrost kosztów, firmy ekspresowe zakazały używania e-papierosów.Rzeczy, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku, to większość z ostatnich 10 lat.Wiele marek znika, co oznacza, że ​​reszta jest silna, otworzymy biuro w USA, gdy Chiny i USA otworzą bramę.Chciałbym się teraz z wami połączyć, ponieważ będzie ich zbyt wiele, aby móc je zidentyfikować, gdy minie trudne chwile.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Szczęście prowadzi do krótkoterminowego sukcesu, zdolność do średnioterminowego sukcesu, moralność prowadzi do długoterminowego sukcesu.

 

„Zawsze pamiętaj, że biznes to ludzie. Powinieneś być profesjonalny, uczciwy i budować relacje z klientem”."Zgadzam się."

Ta rozmowa została powtórzona ponad sto razy w ciągu tych kilku lat między mną a Markiem, moim klientem, moim przyjacielem i moim nauczycielem.

Pracowałem w firmach, które skupiają się na tym, jak pozyskać więcej klientów, zamówień i zysków zamiast relacji między dostawcami a członkami firmy.A potem, gdy otrzymamy zamówienia, pojawiają się problemy z jakością, terminem dostawy, problemami z obsługą.W końcu nie możemy spełnić słów, które powiedzieliśmy klientom i odchodzą.Klienci zawsze znajdą dobrego dostawcę i zostaną, ale to nie ja.

jaki jest powód tego wszystkiego?
Oto odpowiedź, którą znalazłam po długim namyśle, szukamy szybkiego sukcesu i natychmiastowych korzyści.To wyjaśnia, dlaczego przeciętna współpraca między klientem międzynarodowym a chińską fabryką trwa niecałe 6 miesięcy.

Jak mogę nie zawieść swoich klientów i ponownie zmarnować cały swój wysiłek?
Z tym pytaniem budujemy NICKVI vape w 2017 roku. Poszukujemy poważnych dostawców i budujemy z nimi dobre relacje, aby zagwarantować nasz łańcuch dostaw.Bądź miły dla moich pracowników, szkol ich i naucz ich profesjonalizmu w zakresie języka angielskiego, produktów i umiejętności handlowych, uczciwości wobec klientów.Na koniec gwarantujemy zysk naszym klientom.

Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.
Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.
Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.
Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.
Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : NICKVI

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 5 millions-10 millions

Rok założenia : 2016

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Nickvi Technology Co., Ltd. Certyfikaty